Par salonu Procedūras Kosmētika Jaunumi Cenrādis Akcijas Kontakti  
 

Kosmētika


Profesionālie franču, itaļu un vacu preparati augstu kvalītate prasīgas klientiem. Visplašāka palitka kosmētiskas līdzeklis, kas izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Šūnu ekstrakti, fitohormoni, probiotikas, “gudras” molekuli, kas atjaunot ādu - tas viss ir ievīrojami palielina efektivitāti preparatu.

Ķermeņa apjomu samazināšana uzturbagatīnats

„Algologie”

Profesionālā talassokosmētika no Francijas SPA-centriem un skaistumkopšanas saloniem. Kosmētikas pamats – aļģes, jūras nogulumieži, minerāli, jūras DNK, jūras holagēns, augu ekstrakti, ēteriskās eļļas. Ļauj veikt pilnu SPA kompleksu un terapeitiskas programmas ķermenim. Plaša kopšanas līdzekļu izvēle lietošanai mājās, organisma atveseļošana no iekšpuses, izmantojot aļģu tējas, kapsulas un ampulas.

„Christina”

Profesionālā kosmētika no Izraēlas. Ap 200 līdzekļu veidu: sākot no līdzekļiem ādas kopšanai mājās un beidzot ar līdzekļiem dziļiem dermatoloģiskiem pīlingiem. Pīlings „Rose de mer” (bioloģiskais) ir atzīts kā viens no labākiem līdzekļiem pasaulē, kurš risina tādas problēmas, kā pinnes un novecojošā āda. Visu preparātu ražošanā tiek izmantotas ekoloģiski tīras izejvielas.

„Amalian”

Vācu preparati biorevitalizacijai un filleri.
Filleri. Stabilizēta hialuronskābe, kas iegūta pēc jaunākās CIS tehnologijas. Audu nepilnīga apjoma un grumbu korekcija. Amalian Balance – nestabilizēta hialuronskābe adas biorevitalizācijai.

   
Top.LV